Dopigmentowanie makijażu permanentnego

Umów się przez Booksy

Makijaż permanentny to zabieg kosmetyczny polegający na wprowadzeniu pigmentu pod skórę w celu uzyskania trwałych kształtów, konturów i kolorów brwi, oczu czy ust. Jeśli chcesz dopieścić, udoskonalić lub nałożyć ewentualne poprawki, niezbędne jest wykonanie dodatkowej pigmentacji makijażu permanentnego. W naszym salonie wykonujemy zarówno dopigmentowanie brwi, jak i dopigmentowanie ust, a także kreski na powiekach. 

Dodatkowa pigmentacja makijażu permanentnego – dlaczego jest tak ważna?

Dodatkowa pigmentacja makijażu permanentnego jest bardzo ważna, ponieważ zapewnia lepszą trwałość i intensywność kolorów. Dzięki temu make-up utrzymuje się przez długi czas i wygląda świeżo nawet po wielu miesiącach od wykonania. Dodatkowa pigmentacja makijażu permanentnego pozwala również na uzyskanie naturalnego efektu. Poza tym podczas pierwszej wizyty u linergistki pigmentacja może okazać się niewystarczająca, a uzupełniający zabieg pozwoli na poprawienie nierówności czy niedoskonałości. Warto dodać, że dopigmentowanie brwi czy dopigmentowanie ust są bezpieczne dla skóry.

 

Dopigmentowanie makijażu permanentnego w Aura Poznań

W ofercie salonu Aura proponujemy zabieg dopigmentowanie brwi oraz dopigmentowanie ust i powiek, które wykonujemy z największą precyzją i dbałością o każdy detal. Nasz zespół to doświadczone i wykwalifikowane linergistki, które przy użyciu profesjonalnego sprzętu zagwarantują Ci perfekcyjny i trwały efekt. W cenie zabiegu oferujemy najwyższej jakości barwniki oraz indywidualne podejście. Wykorzystujemy najnowsze technologie, dzięki czemu możemy zagwarantować naszym klientkom wykonanie zabiegu dopigmentowanie makijażu permanentnego w sposób komfortowy i bezbolesny.

Po jakim czasie dopigmentowanie makijażu permanentnego?

Zastanawiasz się, po jakim czasie dopigmentowanie makijażu permanentnego należy wykonać? Dodatkowa pigmentacja zależy od indywidualnych potrzeb i efektów, jakie chcemy osiągnąć. Zazwyczaj dopigmentowanie należy wykonać po około 6-8 tygodniach od pierwszej aplikacji barwnika podczas zabiegu makijaż permanentny brwi, makijaż permanentny powiek i ust. Dlaczego? Jest to czas potrzebny na to, aby skóra mogła się w pełni zagoić oraz aby pigment mógł się osadzić. Linergistka wykonująca zabieg poinformuje Cię, kiedy powinnaś dopigmentować make-up, aby zapewnić trwałość kolorów i utrzymanie efektu. Co ważne, nie zawsze dopigmentowanie makijażu permanentnego Poznań będzie konieczne, ponieważ stosowane przez nasz salon pigmenty zazwyczaj świetnie przyjmują się już po pierwszym zabiegu. 

Ile trwa dopigmentowanie brwi i ust?

Wiesz już, po jakim okresie konieczna jest dodatkowa pigmentacja makijażu permanentnego. Jak dużo czasu zajmuje zabieg? To, ile trwa dopigmentowanie brwi i ust jest uzależnione od rozległości obszaru, który wymaga uzupełnienia pigmentu. Zwykle jest to proces krótszy niż pierwsza sesja makijażu permanentnego, ponieważ pracuje się na już istniejącej linii pigmentacji. W przypadku, gdy make-up był nieodpowiednio pielęgnowany, może on wymagać większej ilości pracy i czasu. Zazwyczaj dopigmentowanie makijażu permanentnego trwa średnio od 30 minut do 2 godzin. 

Pielęgnacja po zabiegu dopigmentowania makijażu permanentnego Poznań

Dowiedziałaś się, ile trwa dopigmentowanie brwi czy ust w naszym salonie. Musisz także pamiętać, że po zabiegu bardzo ważne jest właściwe dbanie o miejsca poddane uzupełnieniu pigmentem, aby zapewnić im odpowiednią regenerację i zapobiec zakażeniom. Po dopigmentowaniu barwnikiem ust czy zabiegu dopigmentowanie brwi, gojenie przebiega indywidualnie i zależy od wielu czynników, takich jak rodzaj skóry oraz właściwa pielęgnacja. Warto unikać kontaktu z innymi substancjami, które mogą zainfekować okolice ust i utrudnić proces gojenia. Trzeba też pamiętać, że skóra potrzebuje czasu, aby całkowicie się zregenerować po zabiegu dopigmentowanie makijażu permanentnego, więc nie powinno się narażać miejsc na działanie czynników zewnętrznych, w tym słońca. W pierwszej fazie gojenia trzeba stosować preparat, który poleci Ci nasza linergistka. Należy unikać stosowania peelingów i kosmetyków kolorowych w miejscach, gdzie został wykonany makijaż. Jeśli zdecydowałaś się na dopigmentowanie ust lub dopigmentowanie brwi, gojenie tych okolic zajmie około 14 dni.

Ile kosztuje dopigmentowanie makijażu permanentnego?

To, ile kosztuje dopigmentowanie makijażu permanentnego Poznań zależy od czasu, w jakim jest przeprowadzane od pierwszej aplikacji. Jeśli zabieg odbywa się w terminie do 3 miesięcy, cena kształtuje się na poziomie 200 zł – 300 zł. 

Zaufaj nam i zdecyduj się na dopigmentowanie makijażu permanentnego Poznań! Nasze doświadczenie i zaangażowanie pozwolą Ci uzyskać doskonały efekt, który w pełni sprosta Twoim oczekiwaniom.