Eyeliner Basic

dla początkujących

Opis szkolenia

Szkolenie Makijaż permanentny oczu Eyeliner na poziomie początkującym dedykowane jest dla specjalistek, które chcą uzupełnić swoją wiedzę lub rozpocząć przygodę z makijażem permanentnym. W trakcie szkolenia omówione zostaną zagadnienia z zakresu:

 • podstaw prawa (tylko przydatne informacje)
 • podstaw marketingu
 • doboru pigmentów i kolorów

Pierwszy dzień poświęcony jest na omówienie wiedzy teoretycznej. Natomiast drugi dzień to jedynie praktyka. Kompleksowy program szkolenia pozwala kursantkom od razu wykorzystywać nowo nabyte umiejętności.

Program szkolenia

Poniżej dla Ciebie zaprezentowany jest szczegółowy program szkolenia. Szkolenia odbywają się w grupach po 2-3 osoby.

Dzień pierwszy

 1. Omówienie przeciwskazań i wskazań do makijażu permanentnego.
 2. Panel prawny i marketingowy.
 3. Pigmentologia i kolorymetria.
 4. Kreski na kilka sposobów – kreska zagęszczająca linię rzęs, babyliner, klasyczny eyeliner.

Dzień drugi

 1. Pierwsza modelka wykonana samodzielnie przez kursanta.
 2. Druga modelka wykonana samodzielnie przez kursanta.
 3. Omówienie i podsumowanie szkolenia.

Ile kosztuje szkolenie?

Koszt całkowity szkolenia wynosi 4 500 zł netto. Natomiast szkolenie trwa 2 dni.

Czy całą sumę musisz zapłacić od razu? Oczywiście, że nie! Przygotowaliśmy wygodne rozwiązanie, a więc możliwość płatności ratalnej. W dodatku możesz skorzystać z dofinansowania na szkolenia.

Jeżeli interesuje Cię temat rozliczeń? Skontaktuj się ze nami poprzez telefon +48 501 204 569 lub napisz na adres – klaudiazygulapmu@gmail.com. Z przyjemnością poświecimy dla Ciebie czas.

Kto poprowadzi szkolenie?

Naszym instruktorem jest Klaudia Zyguła-Ilczyszyn, a więc właścicielka salonu Klaudia Zyguła PMU, a także sklepu internetowego Pigmentuje. W branży beauty od prawie 10 lat i zdecydowanie praca jest dla niej pasją.

W ciągu wielu lat pracy Klaudia przeprowadziła tysiące zabiegów i wyszkoliła ponad 100 przyszłych specjalistów od makijażu permanentnego. Zgadnij ile z nich nadal pracuje w zawodzie? Ponad 85% kursantów obecnie realizuje się w zawodzie! Tak genialny wynik, to efekt doświadczenia i podejścia naszego instruktora.

Co zyskujesz dzięki szkoleniu?

Zdecydowanie największym zyskiem jest wartościowa i pomocna wiedza przekazana przez instruktora z wieloletnim doświadczeniem. Klaudia jako kosmetolog z wykształcenia posiada nie tylko praktyczną, ale i teoretyczną wiedzę.

Kończąc jedno ze szkoleń w Klaudia Zyguła PMU zyskujesz: możliwość przebranżowienia, szanse na dodanie pozycji do swojej oferty czy rozwinięcie swoich umiejętności zawodowych.

W dodatku oferujemy o wiele więcej – wystarczy, że przejrzysz listę poniżej:

 • Skrypt szkoleniowy
 • Certyfikat ukończenia szkolenia
 • Opiekę po szkoleniu
 • Wsparcie sprzętowe – zakup niezbędnego sprzętu w formie ratalnej lub jako leasing

 

Chcesz uczyć się od najlepszy? Jeśli interesuje Cię wartościowa wiedza, skontaktuj się z nami poprzez telefon +48 501 204 569 lub napisz na adres – klaudiazygulapmu@gmail.com.

Efekty "przed i po"

Łączny koszt szkolenia to 4500 złotych netto