Eyeliner i Sofliner Masterclass

Umów się przez Booksy

Eyeliner i Sofliner Masterclass

dla średniozaawansowanych i zaawansowanych

Opis szkolenia

Szkolenie dedykowane dla linergistek z doświadczeniem. W trakcie szkolenia skupiamy się na wyłapaniu technicznych błędów kursanta (praktyka) oraz uzupełnieniu ewentualnych luk w wiedzy teoretycznej.

W dodatku jest to kontynuacja szkolenia dla początkujących (dla początkujących – link) wzbogacona o wiedze na temat urządzenia Softliner. Po tym szkoleniu żaden przypadek nie będzie dla Ciebie wyzwaniem, a wszystkie kreski wykonane przez Ciebie będą przepiękne.

Chcesz rozwinąć swój salon lub upewnić się we własnych umiejętnościach? Z miłą chęcią Ci w tym pomożemy.

Program szkolenia

Poniżej dla Ciebie zaprezentowany jest szczegółowy program szkolenia. Szkolenia odbywają się w grupach po 2-3 osoby.

  1. Wyłapanie technicznych błędów kursanta i braków w wiedzy teoretycznej – omówienie wybranych zagadnień.
  2. Panel prawny i marketingowy.
  3. Praca na skórkach.
  4. Modelka wykonana samodzielnie przez kursanta.
  5. Omówienie i podsumowanie szkolenia.

Ile kosztuje szkolenie?

Koszt całkowity szkolenia wynosi 2 500 zł netto . Natomiast szkolenie trwa 1 dzień.

Czy całą sumę musisz zapłacić od razu? Oczywiście, że nie! Przygotowaliśmy wygodne rozwiązanie, a więc możliwość płatności ratalnej. W dodatku możesz skorzystać z dofinansowania na szkolenia.

Jeżeli interesuje Cię temat rozliczeń? Skontaktuj się ze nami poprzez telefon +48 501 204 569 lub napisz na adres – klaudiazygulapmu@gmail.com. Z przyjemnością poświecimy dla Ciebie czas.

Kto poprowadzi szkolenie?

Naszym instruktorem jest Klaudia Zyguła, a więc właścicielka salonu Klaudia Zyguła PMU, a także sklepu internetowego Pigmentuje. W branży beauty od prawie 10 lat i zdecydowanie praca jest dla niej pasją.

W ciągu wielu lat pracy Klaudia przeprowadziła tysiące zabiegów i wyszkoliła ponad 100 przyszłych specjalistów od makijażu permanentnego. Zgadnij ile z nich nadal pracuje w zawodzie? Ponad 85% kursantów obecnie realizuje się w zawodzie! Tak genialny wynik, to efekt doświadczenia i podejścia naszego instruktora.

Co zyskujesz dzięki szkoleniu?

Zdecydowanie największym zyskiem jest wartościowa i pomocna wiedza przekazana przez instruktora z wieloletnim doświadczeniem. Klaudia jako kosmetolog z wykształcenia posiada nie tylko praktyczną, ale i teoretyczną wiedzę.

Kończąc jedno ze szkoleń w Klaudia Zyguła PMU zyskujesz: możliwość przebranżowienia, szanse na dodanie pozycji do swojej oferty czy rozwinięcie swoich umiejętności zawodowych.

W dodatku oferujemy o wiele więcej – wystarczy, że przejrzysz listę poniżej:

  • Skrypt szkoleniowy
  • Certyfikat ukończenia szkolenia
  • Opiekę po szkoleniu
  • Wsparcie sprzętowe – zakup niezbędnego sprzętu w formie ratalnej lub jako leasing

 

Chcesz uczyć się od najlepszy? Jeśli interesuje Cię wartościowa wiedza, skontaktuj się z nami poprzez telefon +48 501 204 569 lub napisz na adres – klaudiazygulapmu@gmail.com.

Efekty "przed i po"

Łączny koszt szkolenia to 2500 złotych netto