Full Lips Basic

dla początkujących

Opis szkolenia

Szkolenie z makijażu permanentnego ust dla początkujących to idealna pozycja, aby rozpocząć swoją naukę. Program szkolenia jest specjalnie opracowany, aby przygotować mocne fundamenty, które umożliwią pracę od razu po ukończeniu szkolenia.

W ciągu pierwszego dnia poznasz wiedzę teoretyczną – w tym dobór technik, wiedzę w obszarze pigmentów i kolorów, a także wiele więcej. Drugiego dnia następuje etap utrwalania wcześniej zdobytej wiedzy. Wtedy będziesz wykonywać 2 zabiegi, a całe szkolenie zakończy się sesją, w której nasz instruktor omówi wszelkie zagadnienia.

Chcesz zacząć swoją przygodę z makijażem permanentnym ust? Czas chwycić za telefon lub napisać wiadomość:

Program szkolenia

Poniżej dla Ciebie zaprezentowany jest szczegółowy program szkolenia. Szkolenia odbywają się w grupach po 3-4 osoby.

Dzień 1

9:00 Część teoretyczna (m.in. omówienie technik pigmentacji ust) 11:00 Praca pokazowa wykonana przez instruktora na modelce. 13:30 Lunch

14:00 Modelka wykonana samodzielnie przez kursanta.

18:00 Zakończenie

Dzień 2

9:00 Modelka wykonana samodzielnie przez kursanta.

13:30 Lunch

14:00 Druga wykonana samodzielnie przez kursanta.

17:30 Zakończenie

Ile kosztuje szkolenie?

Koszt całkowity szkolenia wynosi 5000 zł netto. Natomiast szkolenie trwa 2 dni.  

Czy całą sumę musisz zapłacić od razu? Oczywiście, że nie! Przygotowaliśmy wygodne rozwiązanie, a więc możliwość płatności ratalnej. W dodatku możesz skorzystać z dofinansowania na szkolenia.

Jeżeli interesuje Cię temat rozliczeń? Skontaktuj się ze nami poprzez telefon +48 501 204 569 lub napisz na adres – klaudiazygulapmu@gmail.com. Z przyjemnością poświecimy dla Ciebie czas.

Kto poprowadzi szkolenie?

Naszym instruktorem jest Klaudia Zyguła-Ilczyszyn, a więc właścicielka salonu Klaudia Zyguła PMU, a także sklepu internetowego Pigmentuje. W branży beauty od prawie 10 lat i zdecydowanie praca jest dla niej pasją.

W ciągu wielu lat pracy Klaudia przeprowadziła tysiące zabiegów i wyszkoliła ponad 100 przyszłych specjalistów od makijażu permanentnego. Zgadnij ile z nich nadal pracuje w zawodzie? Ponad 85% kursantów obecnie realizuje się w zawodzie! Tak genialny wynik, to efekt doświadczenia i podejścia naszego instruktora.

Co zyskujesz dzięki szkoleniu?

Zdecydowanie największym zyskiem jest wartościowa i pomocna wiedza przekazana przez instruktora z wieloletnim doświadczeniem. Klaudia jako kosmetolog z wykształcenia posiada nie tylko praktyczną, ale i teoretyczną wiedzę.

Kończąc jedno ze szkoleń w Klaudia Zyguła PMU zyskujesz: możliwość przebranżowienia, szanse na dodanie pozycji do swojej oferty czy rozwinięcie swoich umiejętności zawodowych.

W dodatku oferujemy o wiele więcej – wystarczy, że przejrzysz listę poniżej:

  • Skrypt szkoleniowy
  • Certyfikat ukończenia szkolenia
  • Opiekę po szkoleniu
  • Wsparcie sprzętowe – zakup niezbędnego sprzętu w formie ratalnej lub jako leasing

 

Chcesz uczyć się od najlepszy? Jeśli interesuje Cię wartościowa wiedza, skontaktuj się z nami poprzez telefon +48 501 204 569 lub napisz na adres – klaudiazygulapmu@gmail.com.

Efekty "przed i po"

Łączny koszt szkolenia to 4500 złotych netto