Laserowe usuwanie makijażu permanentnego i tatuażu

Umów się przez Booksy

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego i tatuażu

Opis szkolenia

Tatuaż, który szpeci ciało czy średnio wykonany makijaż permanentny to nie problem. Wykorzystując nowoczesne laser z dużym prawdopodobieństwem można pozbyć się niechcianego tuszu.

Dokładnie na tym skupia się nasze szkolenie. Wiedza teoretyczna i praktyka, obydwa elementy znajdziesz u nas. Więc jeżeli planujesz dodać do swojej oferty nową usługę lub pragniesz zdobyć nowe umiejętności, to zdecyduj się na to szkolenie.

Czego dowiesz się na naszego instruktora?

Między innymi wiedzy o tym, jak długości fal oddziałują na pigment. Tego, który kolor łatwiej usunąć – ciemny czy jasny? Co więcej, nauczy Cię dobierać właściwą technikę do napotkanego przypadku.

Program szkolenia

Poniżej dla Ciebie zaprezentowany jest szczegółowy program szkolenia. Szkolenia odbywają się w grupach po 2-3 osoby.

  1. Część teoretyczna.
  2. Praca pokazowa wykonana przez instruktora na modelce.
  3. Pierwsza modelka wykonana samodzielnie przez kursanta.
  4. Druga modelka wykonana samodzielnie przez kursanta.
  5. Omówienie i podsumowanie szkolenia.

Ile kosztuje szkolenie?

Koszt całkowity szkolenia wynosi 1 000 zł netto . Natomiast szkolenie trwa 1 dzień, a dokładnie około 4/5 godzin.

Czy całą sumę musisz zapłacić od razu? Oczywiście, że nie! Przygotowaliśmy wygodne rozwiązanie, a więc możliwość płatności ratalnej. W dodatku możesz skorzystać z dofinansowania na szkolenia.

Jeżeli interesuje Cię temat rozliczeń? Skontaktuj się ze nami poprzez telefon +48 501 204 569 lub napisz na adres – klaudiazygulapmu@gmail.com. Z przyjemnością poświecimy dla Ciebie czas.

Kto poprowadzi szkolenie?

Naszym instruktorem jest Klaudia Zyguła-Ilczyszyn, a więc właścicielka salonu Klaudia Zyguła PMU, a także sklepu internetowego Pigmentuje. W branży beauty od prawie 10 lat i zdecydowanie praca jest dla niej pasją.

W ciągu wielu lat pracy Klaudia przeprowadziła tysiące zabiegów i wyszkoliła ponad 100 przyszłych specjalistów od makijażu permanentnego. Zgadnij ile z nich nadal pracuje w zawodzie? Ponad 85% kursantów obecnie realizuje się w zawodzie! Tak genialny wynik, to efekt doświadczenia i podejścia naszego instruktora.

Co zyskujesz dzięki szkoleniu?

Zdecydowanie największym zyskiem jest wartościowa i pomocna wiedza przekazana przez instruktora z wieloletnim doświadczeniem. Klaudia jako kosmetolog z wykształcenia posiada nie tylko praktyczną, ale i teoretyczną wiedzę.

Kończąc jedno ze szkoleń w Klaudia Zyguła PMU zyskujesz: możliwość przebranżowienia, szanse na dodanie pozycji do swojej oferty czy rozwinięcie swoich umiejętności zawodowych.

W dodatku oferujemy o wiele więcej – wystarczy, że przejrzysz listę poniżej:

  • Skrypt szkoleniowy
  • Certyfikat ukończenia szkolenia
  • Opiekę po szkoleniu
  • Wsparcie sprzętowe – zakup niezbędnego sprzętu w formie ratalnej lub jako leasing

Chcesz uczyć się od najlepszy? Jeśli interesuje Cię wartościowa wiedza, skontaktuj się z nami poprzez telefon +48 501 204 569 lub napisz na adres – klaudiazygulapmu@gmail.com.

Efekty "przed i po"

Łączny koszt szkolenia to 1000 złotych netto