Medycyna estetyczna

BTX Effect

BTX Effect – jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Wykorzystuje toksyny botulinowe, których najbardziej znanym zastosowaniem jest redukowanie zmarszczek i profilaktyka.

Hialuronidaza

Hialuronidaza jest enzymem, który posiada zdolność do depolimeryzacji – rozkładu cząsteczek. W przypadku medycyny estetycznej objawia się degradacją kwasu hialuronowego.

Nawilżenie ust kwasem hialuronowym

Wraz z procesem starzenia, usta stają się coraz bardziej przesuszone i tracą na jędrności. Wówczas przydatne okazują się preparaty oparte o kwas hialuronowy.

Modelowanie ust na płasko

Usta to jeden z kluczowych atrybutów kobiecości i szeroko pojętego piękna. Niesamowicie popularny zabieg modelowania ust „na płasko” daje spektakularne, a co ważniejsze natychmiastowe efekty.

Wolumetria twarzy

Zależy Ci na przywróceniu harmonii twarzy i młodego wyglądu? W takim przypadku warto postawić na zabieg liftingu i modelowania – wolumetria twarzy.
WYPEŁNIENIE ZMARSZCZEK

Bruzdy Nosowo-Wargowe

Bruzdy nosowo-wargowe to pojęcie, które opisuje fałdy skóry umiejscowione z każdej strony kącików ust i biegnących, aż do linii nosa.

Linie Marionetki

Wraz z wiekiem skóra człowieka wytwarza coraz mniej kwasu hialuronowego i kolagenu. Redukcji ulega naturalna podściółka tłuszczowa w tkance podskórnej.
MEZOTERAPIA

Sunekos 1200 (cała twarz)

Sunekos to innowacyjny system regeneracji macierzy pozakomórkowej, stosowany jest w procesie biogenezy skóry. Skład preparatu jest nowatorski i unikalny.

Aquashine BR

Aquashine to nowoczesna i innowacyjna gama preparatów do mezoterapii igłowej, które są wzbogacone o unikatowy kompleks opatentowanych peptydów biomimetycznych.

Syphia Rich

Preparat Syphia Rich stosowany jest w mezoterapii twarzy i wielu innych okolic ciała. Wykorzystywany jest do niwelowania zmarszczek wokół ust i pod oczami.

Dr Cyj

Dr Cyj to inaczej peptydowa terapia włosów. Będzie to świetnym rozwiązaniem dla osób, które zmagają się z przeróżnymi problemami dotykającymi ich włosów.

Aquashine BTX

Aquashine to nowoczesna i innowacyjna gama preparatów do mezoterapii igłowej, które są wzbogacone o unikatowy kompleks opatentowanych peptydów biomimetycznych.

Neauvia Hydro Deluxe

Neauvia Hydro Deluxe to preparat przeznaczony do biorewitalizacji skóry twarzy i ciała, przez wielu uważany za bliski ideału. W jaki sposób działa?

Filorga NCTF 135 HA

Filorga NCTF 135-HA to koktajl anti-aging oparty na związkach biologicznych nadających skórze młodszego wyglądu. Skład zapewnia działanie na wielu poziomach.

Karisma

Karisma to przełomowy biostymulator, który odmładza skórę, odbudowuje macierz zewnątrzkomórkową, a także stymuluje produkcje kolagenu.
STYMULATORY TKANKOWE

Profhilo

Profhilo, czyli innowacyjny i unikatowy preparat odmładzający. Aktualnie jako jedyny na świecie jest stosowany do bioremodelingu, który przy tym wykorzystuje stabilizowanie termiczne molekuł.

Nucleofill

Nucleofill jest innowacyjnym preparatem, który służy do głębokiej odnowy skóry, wywołuje 3 kluczowe efekty: lifting, działanie antyoksydacyjne i nawilżenie.

GEO-LIFTING V

GEO-LIFTING V to stymulator tkankowy do bioremodelingu i profiloplastyki skóry. GEO-LIFTING V pozwala na przywrócenie prawidłowej geometrii i proporcji twarzy utraconych wraz z wiekiem.

Ejal 40

Ejal 40 to nowoczesna metoda opracowana przez włoskich naukowców, powstała w renomowanych ośrodkach badawczych. Jej celem jest skuteczna redukcja oznak starzenia się skóry.

Sunekos 200/1200

Sunekos 200 i 1200 to niesamowite połączenie kwasu hialuronowego i aminokwasów, które mają stymulować skórę. Preparat występuje w 2 dwóch wersjach.
REWITALIZACJA OKA

Lumi Eyes

Lumi Eyes to nowoczesny stymulator tkankowy, który jest dedykowany do zabiegów mezoterapii okolic oczu i doliny łez. Powinny z niego skorzystać osoby, które zmagają się z.

Nucleofill soft eyes

Nucleofill to popularna seria preparatów stosowana do głębokiej odnowy oraz biorestrukturyzacji skóry. Proces opiera się na działaniu antyoksydacyjnym i liftingu.

Sunekos 200

Sunekos 200 w kilku słowach? Unikalne, innowacyjne i opatentowane połączenie kwasu hialuronowego i aminokwasów, które odpowiadają za stymulowanie regeneracji macierzy pozakomórkowej skóry.

GEO EYES II

Stymulator tkankowy GEO EYES II, dzięki zawartym w nim polinukleotydom pozwala na rekonstrukcje włókien kolagenowych, elastyny, a także na stymulację odbudowy tkanek.