Nowy rok i nowe usługi w Aurze — Epilacja Laserowa

Wchodzimy w nowy rok z przytupem. Mamy dla Was nowy zabieg — Epilacja Laserowa.

W dzisiejszych czasach usuwanie niechcianego owłosienia jest nieodzownym elementem pielęgnacji naszego ciała. Dlatego, jako salon Aura, wprowadzamy dla naszych klientów najnowsze rozwiązanie w tej dziedzinie — epilację laserową za pomocą Lasera Vectus Palomar.

Problem niechcianego owłosienia dotyka w naszych czasach zarówno kobiet, jak i mężczyzn, szczególnie jeśli posiadamy ciemne, grube włosy rosnące w dużych ilościach. Są również na ciele miejsca, które są trudno dostępne za pomocą tradycyjnych metod depilacji takich jak maszynka do golenia.

W takich przypadkach na ratunek przychodzi laserowe usuwanie owłosienia. Urządzenie dostępne w naszym salonie jest rozwiązaniem wręcz idealnym. Poradzi sobie z każdym kolorem włosa — czarny, rudy, jasny. Karnacja skóry również nie ma znaczenia.

Epilacja czy depilacja?

Depilacja to usunięcie włosków z powierzchni skóry za pomocą różnych metod, takich jak maszynki do golenia, kremy do depilacji lub wosk. Te metody pozostawiają włoski krótkie i szybko odrastające.

Epilacja to usunięcie włosków z korzeniami, co powoduje, że włoski są usunięte ze skutkiem długoterminowym, a jeśli używamy nowoczesnych urządzeń do epilacji laserowej takich jak Laser Vectus Palomar, to możemy liczyć na trwałe efekty usunięcia niechcianych włosków.

W skrócie depilacja polega na usunięciu tylko części włosa, podczas gdy epilacja polega na usunięciu włosa wraz z korzeniem.

Laser Vectus Palomar — co to jest i jak działa?

Laser Vectus Palomar to najnowocześniejsze urządzenie do epilacji laserowej, które usuwa niechciane owłosienie szybko i skutecznie. Jest to metoda usuwania za pomocą emisji światła.

Jego zaletą jest skupianie wiązki światła w wybrane miejsca, co pozwala na precyzyjne usuwanie włosków bez uszkadzania skóry wokół nich. W efekcie nasze klientki mogą cieszyć się gładką skórą przez długi czas, bez obaw o podrażnienia i inne skutki uboczne.

Co więcej, urządzenie jest bardzo bezpieczne i komfortowe w użyciu, a zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowanego specjalistę.

Jakie korzyści daje Laser Vectus Palomar?

Zabieg jest praktycznie bezbolesny. Może powodować minimalne uczucie dyskomfortu. A to wszystko dzięki zastosowaniu miejscowego znieczulenia, które zapewnia technologia Advanced Contact Cooling. Polega ona na chłodzeniu skóry przed, w trakcie i po emisji wiązki usuwającej niechciane owłosienie.

Dzięki czytnikowi poziomu melaniny w skórze Skintell laser sam dobiera optymalne ustawienia epilacji. Urządzenie rozpoznaje indywidualne właściwości skóry i na ich podstawie dobiera odpowiednie parametry zabiegu. Pozwala to na zastosowanie wyższej energii zwiększającej skuteczność zabiegu bez ryzyka poparzenia.

Dodatkowo zabieg trwa stosunkowo krótko, a jego długość zależy od obszaru epilacji.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://aurapoznan.pl/epilacja-laserowa/