Odświeżenie i korekty

Umów się przez Booksy

Korekty makijażu permanentnego

Z makijażem permanentnym brwi, ust i oczu wiąże się proces gojenia. W którym miejsce poddane zabiegowi i okolice złuszczają się – regenerują. Często wiąże się to ze stratą na intensywności koloru.

W naszym salonie w cenę zabiegu wliczona jest jedna wizyta korekcyjna, która musi się odbyć w terminie do 3 miesięcy od wykonania makijażu permanentnego. Oczywiście istnieje możliwość dodatkowej wizyty korekcyjnej, ale wiąże się z opłatami „extra”.

 

Dlaczego korekta jest tak istotna?

W trakcie takiej wizyty linergistka poprawia wszelkie elementy – w tym kolor i kształt, które odbiegają od oczekiwanego przez Ciebie rezultatu. Po korekcie będziesz cieszyła się efektami przez kolejne miesiące, a zaoszczędzany czas na make-up możesz inaczej wykorzystać.

Dokładne koszty związane z korektą makijażu permanentnego znajdziesz pod tym linkiem. [w to „pod tym linkiem” wrzucić hiperlink co cennika]

Odświeżanie makijażu permanentnego

Dobrze wykonany makijaż permanentny powinien utrzymywać się przez okres około 1-2 lat. Czas jest warunkowany przez rodzaj skóry, a także stopień, w jakim klient dba o jej kondycje.

 

Kiedy jest najlepszy moment na odświeżanie?

Po upływie tego czasu powinno się udać na odświeżanie makijażu permanentnego. Ponieważ z czasem zacznie on wyraźnie blednąć, przez co uzyskane efekty będą stopniowo mniej widoczne. Absolutnym mitem jest, że makijaż permanentny utrzymuje się przez okres 10-15 lat. Dlatego moment, gdy makijaż blednie, jest idealnym na wykonanie odświeżenia.

 

Co daje odświeżanie?

Kolejną zaletą odświeżania jest to, że daje możliwość dokonania korekt względem wcześniej uzyskanego efektu. To znaczy, że jeśli chcesz, aby teraz Twój makijaż permanentny wpadał w inny odcień, to jest możliwość takiej zamiany. W praktyce odświeżanie makijażu permanentnego daje szanse na wprowadzenie pewnych zmian.

Efekty "przed i po"