Ombre Brows Basic

Umów się przez Booksy

Ombre Brows Basic

dla początkujących

Opis szkolenia

Perfekcyjne szkolenia dla początkujących! Szkolenie Makijaż permanentny brwi – Ombre brows kompleksowo wprowadzi Cię w świat makijażu permanentnego. W trakcie niego nauczysz się metody „Ombre Brows”. Dzięki specjalnie przygotowanemu programowi będziesz w stanie bardzo szybko wykorzystać zdobytą wiedzę i rozpocząć pracę we własnym salonie.

Szkolenie dedykowane jest dla osób, które właśnie rozpoczynają swoją przygodę z makijażem permanentnym. Dlatego szkolenie zawiera nie tylko wiedzę teoretyczną i praktyczną, ale również:

  • możliwość pracy na różnych urządzeniach
  • podstawy marketingu sprofilowane pod branżę beuaty
  • podstawowe informacje z zakresu prawa i finansów.

Być może zastanawiasz się, dlaczego 4 dzień szkolenia odbywa się po tak długim czasie? Jest to spowodowane 2 czynnikami.

  1. Dodatkowy dzień szkolenia odbywa się po 6 tygodniach, ponieważ kursantka przeprowadza korektę na modelce, z którą współpracowała wcześniej. Dzięki temu zauważy, jak makijaż permanentny zachowuje się po upływie czasu.
  2. Wraz z upływem czasu i większym doświadczeniem pojawią się u Ciebie dodatkowe pytania. Wszystkie wątpliwości rozwieje nasz instruktor – Klaudia.

Jeżeli dopiero stawiasz pierwsze korki w makijażu permanentny lub sądzisz, że brakuje Ci podstaw koniecznie wybierz właśnie to szkolenie.

Program szkolenia

Poniżej dla Ciebie zaprezentowany jest szczegółowy program szkolenia. Szkolenia odbywają się w grupach po 3-4 osoby.

Pierwszy dzień

9:00 Sprawy organizacyjne.

9:30 Część teoretyczna (m.in. budowa skóry, analiza karty klienta i przeciwskazań do zabiegu, dobór pigmentów, powikłania, sposoby usuwania makijażu permanentnego, higiena pracy).

13:30 Lunch.

14:00 Panel biznesowy (budowanie marki osobistej, social media, cena zabiegu).

16:00 Zakończenie.

Drugi dzień

9:00 Geometria brwi, rysunek wstępny.

10:00 Omówienie technik pigmentacji brwi oraz praca na skórkach.

13:00 Lunch.

13:30 Przygotowanie stanowiska pracy.

14:00 Modelka modelka wykonana samodzielnie przez kursanta.

17:30 Zakończenie.  

Trzeci dzień

9:00 Druga modelka wykonana samodzielnie przez kursanta.

13:00 Lunch.

13:30 Trzecia modelka wykonana samodzielnie przez kursanta.

17:00 Podsumowanie szkolenia.

17:30 Zakończenie.    

Czwarty dzień (6 tygodni po szkoleniu)

9:00 Omówienie problemów, które pojawiły się podczas pracy z klientkami. 10:00 Wykonanie korekt na modelkach z drugiego i trzeciego dnia szkolenia. 13:00 Lunch

13:30 Wykonanie korekt na modelkach z drugiego i trzeciego dnia szkolenia. 15:30 Zakończenie

Ile kosztuje szkolenie?

Koszt całkowity szkolenia wynosi 9000 zł netto. Natomiast szkolenie trwa 4 dni – najpierw 3 dni i po okresie 6 tygodni dodatkowo 1 dzień. Dodatkowy dzień jest dlatego, że po upływie czasu i większej ilości wykonanych prac, na pewno pojawią się u Ciebie pewne pytania.

Czy całą sumę musisz zapłacić od razu? Oczywiście, że nie! Przygotowaliśmy wygodne rozwiązanie, a więc możliwość płatności ratalnej. W dodatku możesz skorzystać z dofinansowania na szkolenia.

Jeżeli interesuje Cię temat rozliczeń? Skontaktuj się ze nami poprzez telefon +48 501 204 569 lub napisz na adres – klaudiazygulapmu@gmail.com. Z przyjemnością poświecimy dla Ciebie czas.

Kto poprowadzi szkolenie?

Naszym instruktorem jest Klaudia Zyguła-Ilczyszyn, a więc właścicielka salonu Klaudia Zyguła PMU, a także sklepu internetowego Pigmentuje. W branży beauty od prawie 10 lat i zdecydowanie praca jest dla niej pasją.

W ciągu wielu lat pracy Klaudia przeprowadziła tysiące zabiegów i wyszkoliła ponad 100 przyszłych specjalistów od makijażu permanentnego. Zgadnij ile z nich nadal pracuje w zawodzie? Ponad 90% kursantów obecnie realizuje się w zawodzie! Tak genialny wynik, to efekt doświadczenia i podejścia naszego instruktora.

Co zyskujesz dzięki szkoleniu?

Zdecydowanie największym zyskiem jest wartościowa i pomocna wiedza, przekazana przez instruktora z wieloletnim doświadczeniem. Klaudia jako kosmetolog z wykształcenia posiada nie tylko praktyczną, ale i teoretyczną wiedzę. Kończąc jedno ze szkoleń w Klaudia Zyguła PMU zyskujesz: możliwość przebranżowienia, szanse na dodanie pozycji do swojej oferty czy rozwinięcie swoich umiejętności zawodowych.

W dodatku oferujemy o wiele więcej – wystarczy, że przejrzysz listę poniżej:

  • Skrypt szkoleniowy
  • Certyfikat ukończenia szkolenia
  • Opiekę po szkoleniu
  • Wsparcie sprzętowe – zakup niezbędnego sprzętu w formie ratalnej lub jako leasing

Efekty "przed i po"

Łączny koszt szkolenia to 9000 złotych netto