Sprawdź moją ofertę szkoleń i wybierz coś dla siebie

BRWI

Ombre Brows Basic

Perfekcyjne szkolenia dla początkujących! Szkolenie Makijaż permanentny brwi – Ombre brows kompleksowo wprowadzi Cię w świat makijażu permanentnego. W trakcie niego nauczysz się metody „Ombre Brows”

Ombre brows Masterclass

Szkolenie Makijaż permanentny brwi Ombre Brows dla zaawansowanych to zwieńczenie naszej wspólnej drogi. Bardzo cieszymy się, że mogliśmy towarzyszyć Ci w trakcie zdobywania wartościowej wiedzy.

Ombre Brows Advance

Makijaż permanentny brwi Ombre brows to szkolenie, które dedykowane jest dla osób z pewnym doświadczeniem. W trakcie niego nasza instruktor – Klaudia Zyguła-Ilczyszyn, skupia się na omówieniu bardziej zaawansowanych zagadnień.
USTA

Full Lips Basic

Szkolenie z makijażu permanentnego ust dla początkujących to idealna pozycja, aby rozpocząć swoją naukę. Program szkolenia jest specjalnie opracowany, aby przygotować mocne fundamenty, które umożliwią pracę od razu po ukończeniu szkolenia.

Full Lips Masterclass

Szkolenie Makijaż permanentny ust Full lips dla średniozaawansowanych i zaawansowanych to kontynuacja wcześniejszego szkolenia na poziomie podstawowym, które znajdziesz w tym miejscu (w tym miejscu – link).
Usuwanie starego makijażu permanentnego i tatuaży

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego i tatuażu

Tatuaż, który szpeci ciało czy średnio wykonany makijaż permanentny to nie problem. Wykorzystując nowoczesne laser z dużym prawdopodobieństwem można pozbyć się niechcianego tuszu.