Zespół Aura Poznań

Uśmiech na twarzy,  serdeczność i profesjonalizm to cechy łączące personel salonu. Chcemy każdemu klientowi zapewnić najwyższy standard świadczonych usług, bezpieczeństwo i zniewalające efekty. Mimo tego nie zapominamy o atmosferze, która pozwala pacjentom poczuć się „jak u siebie”.

Nasz personel łączy więcej rzeczy. Mianowicie pasja do wykonywanej pracy, dlatego każdy realizuje swoje obowiązki z zaangażowaniem. Być może dopiero się do nas wybierasz, a być może jesteś stałym gościem. Mimo wszystko poznaj ludzi, którzy tworzą ten wyjątkowy salon „Aura”.

Klaudia

Klaudia od najmłodszych lat fascynowała się „pięknem” i tematyką związaną z urodą. Dlatego naturalnym wyborem była kariera w branży beauty, w której pracuje od prawie 10 lat. 

W 2016 pierwszy raz spotkała się z makijażem permanentnym i od razu czuła, że właśnie w tym powinna się rozwijać. Od tego momentu przeprowadziła kilkadziesiąt szkoleń i wyszkoliła ponad 100 przyszłych linergistów. Założycielka i właścicielka salonu Aura Poznań. Kilka zdań od Klaudii: 

„Od zawsze uważam, że bez ciężkiej i mądrej pracy trudno jest realizować marzenia. Dlatego stale rozwijam swoje umiejętności i kwalifikacje – zarówno jako szkoleniowiec, jak i specjalista.”

Magda

W naszym salonie zajmuje się makijażem permanentnym i kosmetyką. Jej pasja do makijażu permanentnego zrodziła się… po drugiej stronie. Dokładnie wtedy, gdy po raz pierwszy sama zdecydowała się na makijaż permanentny brwi. 

Wtedy uświadomiła sobie, jak wiele potrafi to zmienić w poczuciu własnej wartości. Od tego momentu Magda postanowiła związać się zawodowo z makijażem permanentnym. Jej ulubione motto? „Profesjonalizm nigdy nie jest dziełem przypadku. Pasja rodzi profesjonalizm. Profesjonalizm daje jakość. A jakość to jest luksus w życiu.”

Karolina

Karolina specjalizuje się w medycynie estetycznej. W naszym salonie wykonuje wiele zabiegów, w tym: wypełnianie zmarszczek, modelowanie ust, mezoterapia, stymulatory tkankowe, rewitalizacja oka i wolumetria twarzy. 

Cały czas stara się rozwijać i poszerzać wiedzę oraz umiejętności z zakresu medycyny estetycznej. Dlatego aktualnie jest studentką kosmetologii. Branża beauty fascynowała ją od dawna. Z czasem pasja, stałą się pracą.