Zespół

Zespół Aura Poznań

Uśmiech na twarzy,  serdeczność i profesjonalizm to cechy łączące personel salonu. Chcemy każdemu klientowi zapewnić najwyższy standard świadczonych usług, bezpieczeństwo i zniewalające efekty. Mimo tego nie zapominamy o atmosferze, która pozwala klientom poczuć się „jak u siebie”.

Nasz personel łączy więcej rzeczy. Mianowicie pasja do wykonywanej pracy, dlatego każdy realizuje swoje obowiązki z zaangażowaniem. Być może dopiero się do nas wybierasz, a być może jesteś stałym gościem. Mimo wszystko poznaj ludzi, którzy tworzą ten wyjątkowy salon „Aura”.

Klaudia

Nasza założycielka jest kosmetologiem oraz dyplomowanym trenerem-linergistą. Szkoli z makijażu permanentnego oraz pomaga swoim kursantkom tworzyć dochodowe biznesy. Na co dzień prowadzi sklep dla linergistów Pigmentuje oraz salon Aura w Poznaniu. Wykonuje zabiegi makijażu permanentnego oraz medycyny estetycznej.

Jej filozofia pracy skupia się na naturalności i długofalowych efektach, a także budowaniu silnych marek osobistych. Na szkoleniach szerzy świadomość jak ważnym i pomijanym aspektem w naszej branży jest higiena.

„Od zawsze uważam, że bez ciężkiej i mądrej pracy trudno jest realizować marzenia. Dlatego stale rozwijam swoje umiejętności i kwalifikacje – zarówno jako szkoleniowiec, jak i specjalista.”

Magda

Magda, aktualnie studentka pielęgniarstwa, ale ukończyła również kosmetologię i dziennikarstwo. W naszym salonie zajmuje się makijażem permanentnym, jego usuwaniem i terapią blizn, czyli skin needlingiem. Dodatkowo wykonuje zabiegu z zakresu medycyny estetycznej.

Jej pasja do makijażu permanentnego zrodziła się… po drugiej stronie. Dokładnie wtedy, gdy po raz pierwszy sama zdecydowała się na makijaż permanentny brwi.

Wtedy uświadomiła sobie, jak wiele potrafi to zmienić w poczuciu własnej wartości. Od tego momentu Magda postanowiła związać się zawodowo z branżą beauty. Jej ulubione motto? „Profesjonalizm nigdy nie jest dziełem przypadku. Pasja rodzi profesjonalizm. Profesjonalizm daje jakość. A jakość to jest luksus w życiu.”

Asia

Cześć, jestem Asia i od najmłodszych lat interesowałam się kosmetologią a moja miłość do brwi zrodziła się w momencie gdy sama straciłam połowę swoich. Od tamtej pory obiecałam sobie, że zrobię wszystko, aby żadna dziewczyna nie popełniła takiego samego błędu jak ja. Na co dzień zajmuję się laminacją brwi i makijażem permanentnym brwi i ust. Moja dewiza to naturalność i subtelność, dzięki czemu ten zabieg skradł serce moim klientkom. Co motywuje mnie do działania? Wasza radość na twarzy i rosnąca pewność siebie! Każda z nas jest wyjątkowa, dlatego nie mogę doczekać się naszej wizyty, aby pozwolić Ci to odkryć.