Laminacja brwi Poznań

Umów się przez Booksy

Laminacja brwi w ciągu ostatnich miesięcy stała się absolutnym hitem wsród  zabiegów stylizacji brwi. Nic w tym dziwnego – kobiety na całym świecie pokochały  ten zabieg, który z brwiami potrafi czynić cuda.

Czy Twoje włoski są niesforne?  Rosną w różne strony? Nie są podatne na układanie? Są gęste? Wymagają codziennej  stylizacji? Jeżeli na chociaż jedno pytanie odpowiedziałaś „tak”, koniecznie czytaj dalej i poznaj zalety płynące z laminacji brwi

Opis zabiegu - laminacja brwi

Laminacja, to zabieg pozwalający na wizualną zmianę kształtu brwi. Z niesfornych  włosków, rosnących ku dołowi, otrzymujemy pięknie łuki brwiowe o harmonijnym  ułożeniu.

W jaki sposób? Działając chemicznie na włos, przebudowujemy jego  strukturę, nadając włoskom pożądane, spójne, ułożenie. Utrwalamy efekt preparatem  neutralizującym, a w końcowej fazie zajmujemy się odbudową i pielęgnacją włosów. W tym  celu nakładany produkty bogate w cenne składniki odżywcze, takie jak olej  macadamia, olej arganowy, olej migdałowy, kwas hialuronowy, hydrolizowaną keratynę, ekstrakty z nagietka lekarskiego i rumianku, a także kompleks witamin A,  B6, C, E oraz K. Dzięki temu, zabieg wykonany przez profesjonalistę jest w pełni bezpieczny dla  włosa. 

W zależności od pożądanego efektu, możesz zdecydować się na sam zabieg  laminacji, lub połączyć go z farbowaniem. Panie posiadające makijaż permanentny  brwi, zwykle decydują się na wykonanie laminacji bez farbki – w końcu ich brwi  pięknie podkreśla pigmentacja. Natomiast jeśli nie posiadasz makijażu  permanentnego, warto zdecydować się na opcję ze stylizacją brwi farbą, dzięki której  Twoje brwi nabiorą wyrazistego kształtu. 

Ile trwa zabieg? Sama laminacja trwa niecałą godzinę, a na zabieg z opcją farbowania  należy zarezerwować 1,5 godziny. W tym czasie będziesz mogła się w pełni zrelaksować. 

Metody i efekty

Jaki efekt uzyskasz? Wszystko zależy od Twoich preferencji i naturalnego kierunku  wzrostu włosa. Przerażają Cię efekty włosków postawionych  pionowo, których na Instagramie jest wiele? Nas też! Takie ułożenie nie jest zdrowe dla Twoich brwi. Możemy ułożyć włoski delikatnie ku górze, ale kąt 90 stopni to bez wątpienia przesada. Decydujemy się więc na bezpieczne uniesienie. W efekcie nowego ułożenia Twoje brwi będą wydawały się pełniejsze, zdrowsze, a włoski ujarzmione. Już żaden włos nie zaburzy  idealnego kształtu Twoich brwi! 

Ile utrzymuje się efekt laminacji brwi? Efekt laminacji utrzymuje się 6-8 tygodni, a farbowania  nawet 4 tygodnie na włoskach!

Przygotowanie do zabiegu i przeciwskazania

Jak każdy zabieg kosmetyczny, laminacja brwi ma kilka wykluczeń do jej  wykonania. Zaczynając od tych poważnych – choroby, zapalenia i alergie skórne są absolutnym przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu.

Pamiętaj też, by Twoje brwi  były w dobrej kondycji. Absolutnie nie przycinaj włosków, a jeśli do tej pory tak robiłaś, zaczekaj, aż włos wymieni się na nowy. Jeśli to możliwe, na zabieg przyjdź w  niepomalowanych brwiach, by nie podrażniać tej okolicy demakijażem bezpośrednio  przed laminacją. 

Pielęgnacja pozabiegowa

Przez pierwsze 24 godziny nie mocz brwi i nie zmieniaj ich kształtu. W pierwszej dobie nie  korzystaj też z sauny, basenu, unikaj miejsc, w których jest para i wilgoć.

Do  codziennej pielęgnacji, rekomendujemy stosowanie olejku do brwi – dokładne instrukcje  otrzymasz w dniu zabiegu.