Laminacja rzęs

Lifting rzęs to hit na całym świecie! Nic dziwnego – uniesione,  podkręcone i pogrubione rzęsy w wyrazistym kolorze od lat są marzeniem kobiet. Same jesteśmy na to dowodem – która z Nas każdego dnia nie sięga po tusz do rzęs oraz zalotkę? Teraz takim efektem możesz cieszyć się bez  malowania, a swoje przybory do makijażu oka, schowasz głęboko do szuflady. Będziesz zachwycona wyglądem swoich naturalnych rzęs! 

Opis zabiegu - lifting rzęs

Czym jest lifting rzęs i jak przebiega? To szybki zabieg polegający na  chemicznej zmianie ułożenia włosa. Podobnie jak lata temu, fryzjer nawijał włos na wałki by utrwalić ich skręt, tak teraz podobny zabieg wykonuje się dla  podkręcenia i uniesienia rzęs.

W trakcie zabiegu, rzęsy można też pofarbować –  kolor czarny lub brąz – wybór należy do Ciebie! Dzięki farbowaniu uzyskasz efekt maskary i to wodoodpornej! Farba jak i sam lifting rzęs, są pełni odporne na wodę, deszcz, pot i łzy! Oczywiście te szczęścia! 

Czy zabieg jest bezpieczny dla włosa?

Odpowiednio wykonany lifting rzęs nie zniszczy Twoich naturalnych włosków. Pracujemy na preparatach najwyższej  jakości, by zadbać o jakość rzęs nie tylko bezpośrednio po zabiegu, ale też wraz  z upływem tygodni. By odpowiednio zregenerować włoski, w końcowej fazie  zabiegu na rzęsy nakładana jest keratyna i botoks. Spokojnie, botoks dla rzęs nie ma on nic wspólnego z botoksem znanym z medycyny estetycznej. Oba te produkty mają działanie wysoko odżywcze i odbudowują strukturę włosa. W  swoim składzie zawierają bogactwo cennych składników, między innymi  hydrolizowaną keratynę, kwas hialuronowy, olej arganowy, olej macadamia, pantenol, kompleks witamin A, B6, C, E oraz K.

Laminacja rzęs jako końcowa faza liftingu ma za zadanie domknąć łuski włosa i odbudować ubytki dzięki bogactwu protein zboża, soi i hydrolizowanej keratynie. 

Ile trwa zabieg? Zabieg razem z farbowaniem trwa niecałe 1,5 godziny. W tym czasie  będziesz mogła się w pełni zrelaksować. 

Metody i efekty

Jaki efekt uzyskasz? W zależności od Twoich preferencji, możemy delikatnie  unieść rzęsy lub dodatkowo je podkręcić. Zależy ci na naturalnym efekcie?  Forma unosząca będzie dla Ciebie idealna! Odbije rzęsy od nasady, włos będzie  wyglądał na pogrubiony, przez co całość rzęsy nabiorą objętości. To też idealny wybór dla Pań, których rzęsy rosną w dół. Jesteś fanką efektu WOW? Postaw na maksymalne podkręcenie. Twoje rzęsy nie tylko będą uniesione i  pogrubione, ale też podkręcone lepiej, niż robi to zalotka! Efekt rzęs 1:1  gwarantowany. 

Ile utrzymuje się efekt? Po odpowiednio wykonanym liftingu, Twój włos nie  powróci do swojej pierwotnej formy. Rzęsy będą wymieniały się na nowe  zgodnie z cyklem ich wzrostu. Po naturalnej wymianie wszystkich włosków na  nowe będziesz mogła powtórzyć zabieg, wtedy znów będziesz cieszyć się pięknym efektem. Ponownego zabiegu nie można powtórzyć wcześniej, niż po upływie 6-8 tygodni.   

Przygotowanie do zabiegu i przeciwskazania

Jak każdy zabieg kosmetyczny, lifting rzęs ma kilka wykluczeń do jego  wykonania. Zaczynając od tych poważnych – choroby, zapalenia i alergie oczu,  są absolutnym przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu.

Pamiętaj też, by rzęsy były w dobrej kondycji. Jeżeli dopiero co ściągnęłaś sztuczne rzęsy, pozwól im na odpoczynek i regenerację, odczekaj najlepiej miesiąc, a minimum 2 tygodnie. Jeżeli jest to możliwe, na zabieg przyjdź w niepomalowanych  rzęsach, by nie podrażniać oczu demakijażem bezpośrednio przed laminacją. 

Pielęgnacja pozabiegowa

Przez pierwsze 24 godziny nie mocz rzęs. Nie ze względu na możliwość odkształcenia – wiesz już, że to niemożliwe – lecz ze względu na farbkę. W pierwszej dobie nie  korzystaj też z sauny, basenu, unikaj miejsc w których jest para i wilgoć. Rekomenduje stosowanie olejku do rzęs – dokładne instrukcje otrzymasz w dniu zabiegu.