Ombre Brows Advance

Umów się przez Booksy

Ombre Browns Intermediate

dla średniozaawansowanych

Opis szkolenia

Makijaż permanentny brwi Ombre brows to szkolenie, które dedykowane jest dla osób z pewnym doświadczeniem. W trakcie niego nasza instruktor – Klaudia Zyguła-Ilczyszyn, skupia się na omówieniu bardziej zaawansowanych zagadnień. Szczególnie cennym etapem tego szkolenia jest omówienie doboru właściwej techniki. Co więcej, całe szkolenie uzupełnione jest omówieniem wybranych przez kursanta zagadnieniami – wszystko przygotowane pod branżę beauty. Następnie w ciągu 2 dni kursantki sprawdzają wcześniej zdobytą wiedzę i wykonują zabiegi na 3 modelkach.

Czujesz, że warto dopracować Twój warsztat? Chcesz nauczyć się nowych technik? W takiej sytuacji to szkolenie będzie dla Ciebie idealne.

Program szkolenia

Poniżej dla Ciebie zaprezentowany jest szczegółowy program szkolenia. Szkolenia odbywają się w grupach po 3-4 osoby.

Dzień 1

9:00 Część teoretyczna – omówienie wybranych zagadnień, analiza dotychczasowych prac kursanta.

11:00 Praca pokazowa wykonana przez instruktora na modelce.

13:30 Lunch.

14:00 Modelka wykonana samodzielnie przez kursanta.

17:30 Zakończenie.

Dzień 2

9:00 Druga wykonana samodzielnie przez kursanta.

12:30 Lunch

13:00 Trzecia wykonana samodzielnie przez kursanta.

16:30 Zakończenie.

Ile kosztuje szkolenie?

Koszt całkowity szkolenia wynosi 5000 zł netto . Natomiast szkolenie trwa 2 dni. Czy całą sumę musisz zapłacić od razu? Oczywiście, że nie! Przygotowaliśmy wygodne rozwiązanie, a więc możliwość płatności ratalnej. W dodatku możesz skorzystać z dofinansowania na szkolenia.

Jeżeli interesuje Cię temat rozliczeń? Skontaktuj się ze nami poprzez telefon +48 501 204 569 lub napisz na adres – klaudiazygulapmu@gmail.com. Z przyjemnością poświecimy dla Ciebie czas.

Kto poprowadzi szkolenie?

Naszym instruktorem jest Klaudia Zyguła-Ilczyszyn, a więc właścicielka salonu Klaudia Zyguła PMU, a także sklepu internetowego Pigmentuje. W branży beauty od prawie 10 lat i zdecydowanie praca jest dla niej pasją.

W ciągu wielu lat pracy Klaudia przeprowadziła tysiące zabiegów i wyszkoliła ponad 100 przyszłych specjalistów od makijażu permanentnego. Zgadnij ile z nich nadal pracuje w zawodzie? Ponad 90% kursantów obecnie realizuje się w zawodzie! Tak genialny wynik, to efekt doświadczenia i podejścia naszego instruktora.

Co zyskujesz dzięki szkoleniu?

Zdecydowanie największym zyskiem jest wartościowa i pomocna wiedza przekazana przez instruktora z wieloletnim doświadczeniem. Klaudia jako kosmetolog z wykształcenia posiada nie tylko praktyczną, ale i teoretyczną wiedzę.

Kończąc jedno ze szkoleń w Klaudia Zyguła PMU zyskujesz: możliwość przebranżowienia, szanse na dodanie pozycji do swojej oferty czy rozwinięcie swoich umiejętności zawodowych.

W dodatku oferujemy o wiele więcej – wystarczy, że przejrzysz listę poniżej:

  • Skrypt szkoleniowy
  • Certyfikat ukończenia szkolenia
  • Opiekę po szkoleniu
  • Wsparcie sprzętowe – zakup niezbędnego sprzętu w formie ratalnej lub jako leasing

Efekty "przed i po"

Łączny koszt szkolenia to 4500 złotych netto