Wypełnienie zmarszczek

Umów się przez Booksy

Opis zabiegu

Zabieg NucleoFILL to preparat do głębokiej odnowy i biostymulacji skóry, ale to nie koniec. Jest on w pełni opracowany na bazie naturalnych polinukleotydów.

Na czym polega biostymulacja skóry? Jej zadaniem jest stymulowanie skóry do regeneracji. Właściwości regeneracyjne skóry są czymś naturalnym. Koniecznie należy pamiętać, że najlepsze efekty osiąga się po serii zabiegów, a nie jednorazowym.

Bez problemów można ustalić 3 istotne mechanizmy, które zachodzą dzięki zastosowaniu zabiegu NucleoFILL:

  1. lifting – więc stymulowanie procesu odnowy kolagenu
  2. działanie antyoksydacyjne
  3. nawilżenie skóry

Nucleofill – co to jest?

Nucleofill to preparat do głębokiej odnowy i bioresktukturyzacji skóry. Składa się z wysokooczyszczonych, długołańcuchowych polinukleotydów. Są one budulcem DNA, RNA ale także koenzymów – w tym koenzymu Q10 stosowanym od lat w kosmetykach antystarzeniowych.

Dla kogo jest zabieg?

Zabieg NucleoFILL ze względu na różnorodność protokołów zabiegowych można wykonać u wszystkich pacjentów – niezależnie od wieku i rodzaju skóry. Można go stosować jako profilaktykę oraz jako zabieg „naprawczy” i anti-aging.

Jakie są efekty zabiegu?

Zabieg NucleoFILL wpływa na skórę w zaskakujący sposób. Stymuluje proces biostymulacji, w wyniku czego skóra zaczyna się regenerować. Jak to się objawia? Wyraźnie widać, że ulega zagęszczeniu, a przede wszystkim ujędrnieniu.

Co więcej zabieg wpływa na działanie antyoksydacyjne i nawilżające. Po tym skóra prezentuje się wyraźnie młodziej, a drobne zmarszczki ulegają spłyceniu. Jeszcze to zbyt mało, na dokładkę poprawia się kolor skóry.

Największa zaletą zabiegu jest jego naturalność! Efekty są od razu zauważalne, ale nie dochodzi do zmiany rysów twarzy.

Przeciwwskazania

Wszystkie przytoczone poniżej przytoczone przeciwwskazania mogą negatywnie wpływać na sam zabieg i proces gojenia, a w efekcie czego na efekt finalny.

  • ciąża i laktacja
  • choroby autoimmunologiczne
  • schorzenia ogólnoustrojowe niewyrównane
  • choroby nowotworowe
  • iniekcje skóry, aktywna opryszczka

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, bądź upewnić w decyzji śmiało zadzwoń pod numer +48 501 204 569 lub napisz na adres – klaudiazygulapmu@gmail.com. Z przyjemnością poświecimy dla Ciebie czas.