czy warto wykonać makijaż permanentny brwi

 

Makijaż permanentny cieszy się ogromną popularnością. Nic dziwnego, gdyż decydując się na trwały make-up można zaoszczędzić wiele cennych minut przed wyjściem do pracy czy ważnym spotkaniem. Zastanawiasz się, dlaczego warto wykonać makijaż permanentny brwi? Poznaj najważniejsze zalety takiego make-upu.

Zalety makijażu permanentnego brwi

Zalet makijażu permanentnego brwi jest wiele. Przede wszystkim wykonanie trwałego make-upu pozwala na uzyskanie idealnie ukształtowanych łuków, które nie wymagają codziennego malowania. Makijaż permanentny to także idealne rozwiązanie dla osób z cienkimi, niewyraźnymi lub przerzedzonymi brwiami, ponieważ umożliwia ich zagęszczenie i wyrównanie kształtu. Inne zalety makijażu permanentnego to m.in.:

  • oszczędność czasu i pieniędzy, które są potrzebne na codzienne nanoszenie kosmetyków;
  • pewność, że makijaż nie zetrze się podczas uprawiania sportu i nie rozmaże się podczas deszczu czy pod wpływem wysokich temperatur;
  • nie wymaga poprawiania w ciągu dnia;
  • bezpieczeństwo dla skóry – make-up przeprowadzany jest przy zastosowaniu atestowanych barwników, dzięki czemu masz pewność, że nie wywołają żadnych niepożądanych reakcji.

Czemu warto wykonać makijaż permanentny brwi?

Wiele osób zastanawia się, czy warto zrobić brwi permanentnie. Nie da się ukryć, że jest to przede wszystkim rozwiązanie dla pań i panów, którzy nie są zadowoleni z wyglądu swoich łuków brwiowych. Efekt trwałego make-upu utrzymuje się przez długi czas – zazwyczaj od 1 do 2 lat i jest uzależniony od jakości zastosowanego pigmentu oraz typu skóry. Ponadto za sprawą makijażu permanentnego brwi możesz wyszczuplić swoją twarz lub złagodzić jej rysy. To także doskonała alternatywa dla osób, które nie lubią się malować lub dla tych, którzy przeszli chemioterapię.

Warto zwrócić uwagę na to, że dobrze wykonany makijaż permanentny brwi wygląda bardzo naturalnie. Co więcej, dodaje pewności siebie i poprawia samopoczucie. Dlatego jeśli marzysz o idealnych łukach brwiowych, koniecznie powinieneś rozważyć ten rodzaj zabiegu.

Jaki makijaż permanentny brwi wybrać?

Wiesz już, czemu warto wykonać makijaż permanentny brwi. Jeśli zdecydujesz się na trwały make-up powinieneś wybrać specjalistę, który odpowiednio dobierze kształt i kolor brwi do Twojej urody. Warto również pamiętać, że brwi permanentne wymagają dopigmentowania, aby efekt był zachowany na dłużej. Zatem jaki makijaż permanentny brwi wybrać? Świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie z profesjonalnych usług oferowanych przez nasz salon AURA Poznań, gdzie zadbamy o Twoje łuki brwiowe. Zabieg jest wykonywany przez doświadczoną linergistkę, która ukończyła odpowiednie szkolenia i posiada certyfikat. Tym samym masz gwarancję, że usługa zostanie wykonana na najwyższym poziomie. Pigment wstrzykiwany jest pod skórę z użyciem sterylnej, jednorazowej igły. Stosowane produkty i narzędzia są najwyższej jakości, dzięki czemu efekt końcowy jest nie tylko piękny, ale także w pełni bezpieczny dla skóry.